1995 yılında Bizim Gıda olarak başladığımız firma hayatımıza aynı yıl Türkiye nin en büyük gıda şirketi olan Ülker in bayiliğini de kazandırarak yolumuza yükselen adımlarla devam ettik.2004 yılında Bizim Toptan Satış Mağazasını Ülker ile beraber Francahise olarak açtık.   

KayseriGross markalı toptan perakende marketimizin ilkini 3,500 m2 olarak  30 Mayıs 2011  tarihinde Yeni Sanayi girişindeki merkezimizde hizmete sunduk. Müşterilerimizin gösterdiği yoğun ilgi üzerine ikinci mağazamızı 1,200 m2 olmak üzere Şubat 2013 tarihinde Talas/Anayurt ta hizmete açtık. 2013 yılının nisan ayında 3500 m2 olmak üzere 3. mağazamızı Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu yanında hizmete açtık.4.mağazamızı Talas kız yurdu yanında 5000 m2 lik alan üzerinde hizmete açtık. 2020 Yılının ilk aylarında Altınoluk ve Erkilet Şubelerimizi hizmete açtık. 

Yakın zamanda Şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni şubeler açılmaya devam edecektir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

İşbu gizlilik politikası, Bizim Gıda Sanayi Ticaret A.Ş (“KayseriGross”) tarafından işletilmekte olan www.sanalkayserigross.com internet sitesinin (“Site”) işletilmesi sırasında Site kullanıcıları/ ziyaretçileri (“Veri Sahibi”) tarafından Şirket ile paylaşılan veya Şirketin, Veri Sahibinin Site’yi kullanımı sırasında ürettiği kişisel verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir.